Prečo postele od Sleep4U?

V ponuke máme kvalitné postele od preverených výrobcov zo Slovenska, Čiech, Nemecka a Rakúska. Vysoká kvalita s dlhou životnosťou sú pre nás štandardom. Ak hľadáte čalúnenú posteľ alebo posteľ z masívu, u nás si vyberiete. Z kolekcie boxspringových postelí vyberáme exkluzívne produkty, pre najväčší pôžitok zo spánku. Objednať môžete manželské postele s úložným priestorom, aj bez a taktiež jednolôžka v štandardných rozmeroch, ale aj na mieru.

Výber podľa značiek

Poskytujeme štandardné veľkosti luxusných postelí:

  • Jednolôžkové postele 90×200, 100×200, 120×200, 140×200
  • Štandardné dvojlôžkové postele 160×200, 180×200, 200×200
  • Luxusné postele na mieru sa dajú prispôsobiť až na dĺžku 210 a 220 centimetrov u niektorých typov aj väčšie rozmery

V prípade, ak sa vám páči iný typ čela na posteľ, môžete si niektoré produkty navoliť podľa vašich požiadaviek.

Moderné postele sú stavané tak, aby ste si mohli kedykoľvek vymeniť rošt aj matrac za iný typ. Napríklad za strojovú, polohovateľnú. Taktiež si môžete vybrať výšku bočnice z viacerých variant pre optimálnu výšku

Luxusné postele dodávame štandardne v rozloženom stave z dôvodu ľahšej prepravy a manipulácie. Poskytujeme dovoz produktov až k vám domov. Poplatok je stanovený na základe objemu objednávky, ceny uvedené nižšie sú len orientačné.

  • Doprava do 50 km 5% z ceny, maximálne však 99,- euro
  • Doprava nad 50 km 5% z ceny a k tomu 1,- euro za každý km

V prípade ak potrebujete zložiť zakúpenú posteľ poskytujeme aj montážnu službu.

  • Štandardná cena montáže je 5% z ceny maximálne 99,- euro. Záleží však od konkrétnej objednávky.

Naším zákazníkom odporúčame čistenie drevených postelí čistou vodou poprípade špeciálnymi prostriedkami určenými na čistenie dreva. Čalúnené postele odporúčame čistiť dostupnými čistiacimi prostriedkami na látky, poprípade jemným tepovaním. Kožené odporúčame čistiť teplou vodou s klasickým mydlom.
Po vybraní vhodného posteľného rámu si môžete zvoliť farbu a odtieň z veľkého množstva látok. Ak uvažujete o drevenom ráme, tu si môžete vybrať farbu a materiál zo vzorkovníka, ktorý máme priamo na predajni v Bratislave.
Platiť môžete prostredníctvom prevodu, kartou a v hotovosti. V prípade, ak zabezpečujeme dopravu, je nutné zaplatiť tovar vopred v hotovosti alebo pri prevzatí.