Prečo rošty od Sleep4U?

Rošty sú ako základy domu. Musia byť kvalitné pre optimalizovanie zdravého a kvalitného spánku. Kvalitný rošt by tak ako matrac by mal kopírovať telo a dodávať podporu presne tam, kde telo potrebuje. Výhoda kvalitného roštu je v jeho výdrži, ktorá vydrží po dlhé roky. Rošty si u nás zákazník môže objednať aj ako samotný produkt na mieru. Pri výbere správneho roštu vám vždy radi poradíme. Doba dodania roštov na posteľ je v rozmedzí od 1 do 8 týždňov, potom vám ho privezieme alebo si ho prevezmete osobne na pobočke v Bratislave.

Výber podľa značiek

Rošty do postele v Bratislave z našej ponuky sa dodávajú vždy v jednom kuse v celku, čím predchádzate dodatočnému doťahovaniu skrutiek a prípadnej slabšej odolnosti ako pri menej kvalitných roštoch.
V našej ponuke nájdete lamelové a segmentové rošty. Lamelové môžu byť pevné alebo pružné. V ponuke máme aj rošty s možnosťou ručného polohovania, výklopom do úložného priestoru, elektrického polohovania pre relaxáciu a iných možností.
Rošty odporúčame čistiť len povrchovo prípravkami na prach.
Platiť môžete prostredníctvom prevodu, kartou a v hotovosti. V prípade ak zabezpečujeme dopravu, je nutné zaplatiť tovar vopred v hotovosti alebo pri prevzatí.