Predstavte si najpríjemnejší a najkomfortnejší materiál v prírode… aj vy ste pravdepodobne dospeli k záveru, že je to voda. Ľudské telo tvorí 75% vody. Materiál, ktorý Vám chceme predstaviť – Technogel, sa prispôsobuje ako voda s podporou pevnej látky na zmiernenie tlaku a umožnenie ľahkosti pohybu.

Ponúka citlivé pohodlie a vynikajúcu oporu, špeciálne pre ramená a boky. Hrubá vrstva Technogel preukázateľne pomáha podporovať nepretržitý odpočinok – až o 45% viac hlbokého spánku. Tieto matrace sú exkluzívne, zažijete na nich unikátny pocit pohodlia.

Jedinečnou vlastnosťou Technogelu je 3D prispôsobenie sa – diagonálne, vertikálne, horizontálne, preto na Vaše telo netlačí.

piacere gel+foam persp_NO background

Technogel je vodič. Oproti pene, trvá hodinu a pol, kým prevezme teplotu tela, teda kým sa nahreje. Pena sa zahreje na našu teplotu približne za 10 – 15 minút. Potom sa teplo odráža a my sa začneme potiť. Dr. Krauchi tvrdí, že dobrý spánok závisí od počtu prebudení sa počas noci. Ak nám je v noci teplo a potíme sa, narúša sa nám tým spánok, pretože dochádza k mikroprebudeniam. Ráno sa potom necítíme oddýchnutí. Technogel ma 20-násobne väčší sklad pre teplo, ako pena. Preto je tento matrac vhodný pre ľudí, ktorí sa v noci potia. Vynikajúce termoregulačné vlastnosti zaisťujú optimálnu teplotu lôžka a tým regeneračný a nerušený spánok.

Tento gél je biokompatibilný, jediný na trhu bez zmäkčovačov, ošetrený antialergicky, je zdravotne nezávadný. Kanáliky, ktoré sa nachádzajú na matraci, zabezpečujú optimálnu vzdušnosť a ventiláciu, zároveň vytvárajú zónovanie pre ešte lepšiu podporu tela.

Matrace Technogel sú vhodné pre športovcov, obchodníkov, …skrátka pre každého, kto sa chce kvalitne vyspať, pretože aj od toho závisí Váš denný výkon.

Príďte si tieto matrace vyskúšať na vlastnom tele, v našom showroome Sleep4U na Galvániho ulici v Bratislave, kde Vám poskytneme ďalšie informácie a poradenstvo.