Jitka Frühaufová

CEO & SLEEP ADVISOR

Potrpím si na kvalitu vo všetkom a keď ide o spánok, nepripúšťam žiadne kompromisy. Viem, že zdravý spánok je základ zdravia, úspechu a tiež šťastia. Keď sa dobre vyspíte, neexistuje slovo “problém”. Som vždy príjemne naladená a pripravená Vám pohotovo poradiť ako lepšie spať. Mám rada svoju prácu. Je mojím koníčkom a poslaním. Svoju posteľ milujem a ručím za to, že vy budete milovať tú vašu od nás.

Frankie

SECURITY MANAGER

Mojou hlavnou pracovnou náplňou je starať sa o Vašu bezpečnosť, kým si v kľude prezeráte postele a skúšate matrace v našom showroome. Príchod každého zákazníka vždy zodpovedne ohlásim a rád sa nechám pohladkať. Samozrejme ma poteší každá dobrota, či hračka, ktorú mi prinesiete.

Linda Michalková

SLEEP ADVISOR

Hovoria o mne, že som milá slečna, čo vždy ochotne a veľmi príjemne poradí. So svojim jedinečným prístupom sa v mojej spoločnosti budete u nás v showroome cítiť ohromne. Vo svete matracov a postelí som doma, rovnako ako aj v nadpozemskom svete. Tak si príďte k nám poležať a vyskúšajte na vlastnej koži ako je to oddychovať s pocitom beztiažového stavu.