Poradňa

Objednávka

Závisí to od konkrétneho produktu. Celkovo sa však pohybujeme v rozmedzí 7 pracovných dní až 8 týždňov (to platí pre rámy postelí).
Áno. Pokiaľ je tovar väčšieho rozmeru, môzete si ho vyzdvihnúť na našom sklade, ktorý sa nachádza v tej istej budove.
Áno, ponúkame dopravu tovaru priamo ku Vám domov.
Áno, zabezpečujeme aj montáž.
Momentálne sa cez internet nedá objednať tovar, to sa týka e-shopu. Avšak je možné objednať tovar e-mailom alebo telefonicky.
Pri objednávke sa platí záloha polovica z celkovej sumy objednávky.
Áno, tovar u nás môžete zaplatiť v hotovosti, platobnou kartou či bankovým prevodom.
Ponúkame možnosť splácania tovaru cez splátkový kalendár.

Prevádzka

Sme otvorení od 10:00 - 19:00 počas pracovného týždňa, v sobotu od 10:00 - 15:00. V nedeľu máme zatvorené. Avšak je možné dohodnúť sa s klientom aj na individuálnom stretnutí mimo otváracích hodín na telefónnom čísle: +421 949 319 916.
O aktuálnych zľavách Vás informujeme newslettrom, pokiaľ nám necháte e-mailovú adresu alebo ich nájdete na našej stránke www.sleepforyou.sk. Informácie Vám poskytneme aj pri osobnej návšteve nášho showroomu Sleep4U.
Áno, pre našich klientov máme vyhradené parkovacie miesto priamo pred showroomom.
Náš showroom sa nachádza na Galvaniho 15 v Bratislave, v GBC III medzi Avionom a Kikou.
Áno, máme v ponuke aj doplnkový sortiment ako paplóny, vankúše, obliečky a rôzne dalšie doplnky.
Ponúkame predĺžené verzie produktov, tzv. atypy. Vy si poviete aký rozmer produktu chcete a my Vám ho dodáme.

Všeobecné

Radíme preskúmať príčinu problému. Je možné, že máte nesprávne zvolený matrac, rošt alebo vankúš.. Ak sa problém nachádza v tejto veci, radi Vám poradíme v našom showroome Sleep4U s výberom správneho matraca, roštu a doplnkov. Všetci sme jedineční, preto potrebujeme aj individuálne zvolené lôžko, ktoré vyhovuje nášmu telu.
Predpokladám, že vankúš, na ktorom momentálne spíte, nie je úplne vhodný pre Vaše telesné proporcie. V našom showroome máme široký sortiment rôznych vankúšov, či už klasických alebo anatomických a určite nájdeme pre Vás ten vhodný.
Príčina tŕpnutia končatín môže byť následkom nesprávneho matraca, ktorý je príliš tvrdý. Ten potom kladie veľký protitlak Vášmu telu a takto potom môže dôjsť k nedokrveniu končatín, čo následne vedie k tŕpnutiu. Preto Vám odporúčame vyberať mäkší matrac, napríklad z pamäťovej peny, ktorý sa pekne Vášmu telu prispôsobí.
Rošt vždy odporúčame vyberať 28 lamelový alebo viac lamelový. Tie sú dostatočne pevné. V ponuke máme taktiež aj plastové rošty s vyššou nosnosťou, moderné, vysoko komfortné segmentové a polohovateľné rošty.

Matrace

Kvalitný matrac je dôležitý pre správe rozloženie a regeneráciu tela počas spánku. Kedže človek strávi tretinu života v posteli, matrac je preto veľmi dôležitý.
Odporúčame matrac vymeniť po siedmych až desiatich rokoch používania z hygienických dôvodov.
Áno, našim klientom ponúkame službu hĺbkové čistenie matracov, špeciálnym prístrojom Rainbow.
Zónovanie znamená rozdelenie matraca do anatomických zón, väčšinou ich je sedem. Časti matraca sú prispôsobené ľudskému telu tak, aby bol matrac čo najkomfortnejší.
ÁNO, v ponuke máme matrace pre deti, aj pre najmenších (0 - 3 rokov) so 100% prírodnými poťahovými látkami z vlákien bambusu a z bio bavlny. Počas spánku Vaše deti rastú, preto treba dbať na vhodný výber matraca. Naše matrace z kolekcie Magniflex Baby Line majú hyperpriedušný poťah, samozrejme hypoalergénny, antibakteriálny, odolný voči roztočom. Výborne saje a odvetráva vlhkosť.
Pre seniorov odporúčame zdravotné matrace s pamäťovou penou, poprípade špeciálnym gélom, ktoré znižujú tvorbu dekubitov.
Áno, vyrábame matarce na mieru. Vy si poviete, aký rozmer potrebujete a my Vám ho dodáme.
V ponuke máme zdravotné matrace s pamäťovou penou v kombinácii so studenou penou, špeciálne gélové a BIO matrace.
Pod naše matrace odporúčame buď klasické lamelové rošty, avšak pre špičkový komfort jednoznačne odporúčame segmentové rošty. V ponuke však máme aj polohovateľné rošty a exkluzívne rošty s masážou. Všetky naše matrace sú vhodné na polohovateľný rošt.
ÁNO, pre ľudí trpiacich skoliózou, vyskočenou platničkou, poprípade so zaseknutým nervom máme v ponuke špeciálny zdravotný matrac, ktorý neinvazívne naťahuje chrbticu počas spánku.
Áno, matarce so snímateľným, prateľným a dokonca antialergickým poťahom sú pre nás štandardom.
Samozrejme, že si u nás môžete matarce vyskúšať. Všetci sme jedineční a ste to len Vy, kto si určí, aký matrac Vám vyhovuje.
Mali by ste zvážiť Vaše potreby a životný štýl predtým, ako budete matrac kupovať. Spýtajte sa samých seba:

- Ako dlho ste mali matrac a aké zmeny v živote ovplyvnia Váš súčasný nákup?
- Ako sa Vaše telo zmenilo?
- Aké pohodlie a podporu potrebujete teraz?
- Máte partnera?
- Ako často budete na matraci spať? Pravidelne alebo príležitostne?

Akonáhle ste urobili úplné posúdenie, budete oveľa viac pripravený sa sústrediť na to, čo potrebujete. Ak si zodpoviete tieto otázky, aj my budeme lepšie pripravení, aby sme našli pre Vás to najlepšie riešenie. Nezabúdajte, že matrac je potrebné si poriadne odskúšať a porovnať s inými.
Výber vhodného matraca je veľmi dôležitý, pretože ste to Vy, kto na ňom bude tráviť každú noc. Vhodný matrac rozkladá váhu tela, kopíruje jeho tvar, poskytuje chrbtici dostatočnú oporu a uvoľnenie svalstva. Správny matrac je vyrobený z kvalitných a nezávadných materiálov. Sledujte aj záruku, ktorá vypovedá o životnosti matraca. Tieto indormácie si vždy zistite u Vášho predajcu.
Človek v priemere trávi jednu tretinu svojho života v posteli. Toto sa rovná 220 000 hodinám v priebehu celého života! Tieto fakty hovoria sami za seba.
Nie je nič náročnejšie ako sa starať o novo narodené dieťa, čo znamená nepravidelný spánok a vstávanie uprostred noci. Mali by ste zvážiť prostredie v ktorom spíte a hlavne stav Vášho matraca. Ak máte naozaj kvalitný matrac a vhodný pre Vás, aj počas krátkeho času budete v hlbokom spánku, čo Vám pomôže pri regenerácii tela a duševných síl.
Matrac v spánkovom štúdiu skúšajte minimálne 10 minút. Ľahnite si do polohy, v ktorej najčastejšie spíte, resp. vyskúšajte viacero polôh. Vaša chrbtica musí byť pri spaní na chrbte aj na boku v optimálnej polohe. Otestujte preto matrac spoločne s vhodným vankúšom. Tuhosť matraca by mala zodpovedať Vašej telesnej hmotnosti. Pre človeka s nižšou hmotnosťou je vhodný mäkkší matrac, ktorý kopíruje tvar tela, zatiaľ čo ťažšia osoba si vyberie matrac pevnejší. Ak pri ležaní na chrbte vsuniete ruku medzi telo a matrac v oblasti drieku, to značí, že matrac je pre Vás príliš tvrdý. Ďalším krokom pri výbere vhodného matraca by mal byť správne zvolený poťah. Je potrebné zistiť, či je snímateľný a aké má zloženie. Ak už máte doma nový, kvalitný matrac, nezľaknite sa, ak Vás náhodou po prvej noci bude bolieť chrbát. Je možné, že doposiaľ ste spali na nevhodnom matraci. Vášmu telu môže chvíľu trvať, kým si zvykne na nový matrac.