POSTELE

icona kosostvorec 3x zlaty

Ponuka moderných drevených, čalúnených a kontinentálnych postelí

 

Všetky postele

JENSEN

Luxusné kontinentálne postele vyrobené v Nórsku. Dlhoročná tradícia výroby a moderné technológie Vám zaručia každonočný zážitok a harmóniu oddychu a regenerácie. Konštrukcia postele boxspring od JENSEN® ponúka štyri úrovne komfortu.

VIAC

MIREAL

Masívne drevené postele s nadčasovým dizajnom a detailným spracovaním. Na výber máte z pevných drevín dub a buk v rôznych povrchových úpravách a farebných odtieňoch. Ponuku od českého výrobcu dopĺňa široký sortiment doplnkov pre Vašu spálňu.

VIAC

ADA

Rakúske postele čalúnené a kombinované s dubovým masívnym drevom. Kus prírody vo Vašej spálni. Dôkladne vyberané materiály a perfektné remeselné spracovanie. Individuálna konfigurácia postelí zaručí naplnenie Vašej predstavy.

VIAC

DORELAN

Talianske čalúnené postele, kde platí jednoduché pravidlo: Detaily tvoria dokonalosť a dokonalosť nie je detail. Oku lahodiaci preslávený taliansky dizajn s vysokou mierou praktickej využiteľnosti. Hodnotu postele zvyšuje aj ľahká údržba.

VIAC

POLSTRIN

Dizajnové čalúnené postele od českého výrobcu s tradíciou od roku 1957. Množstvo ocenení za dizajn svedčí o vkuse, elegancii a precíznosti detailov. Extrémna pevnosť postelí zase zaručuje ich dlhú životnosť.

VIAC

SPIRIT

Spirit je česko-švédsky výrobca, zameraný na kvalitu a dizajn. Pri posteliach Spirit si môžete vybrať z rôznych materiálov, nožičiek a doplnkového sortimentu. 

VIAC

WIEMANN

Postele Wiemann.

VIAC

MATRACHELLO

Mladá slovenská spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné postele na mieru. Každá posteľ Matrachello je originál, ručne vyhotovený, s nekompromisnou precíznosťou a zmyslom pre tie najmenšie detaily. 

VIAC