Prečo matrace od Sleep4U?

Pre zdravý a regenerujúci spánok Vám musí poskytnúť správne ortopedické a anatomické vlastnosti kvalitného matraca. Dodávateľov máme z Čech, Talianska i Dánska. Vybrané matrace majú najvyššiu zdravotnú certifikáciu v EÚ. Zdravotná nezávadnosť materiálov, prateľný poťah, či protialergická úprava sú pre nás štandardom. Ako si vybrať matrac? Navštívte našu kamennú predajňu a náš personál Vám pomôže nájsť ten najvhodnejší matrac práve pre Vás. Používame pamäťové a studené peny, BIO materiály, ale aj luxusné matrace s gélom. Na väčšinu matracov je záruka 10 rokov na preležanie jadra. Vyhovieme akýmkoľvek požiadavkám na rozmer matraca.

Výber podľa značiek

Nosnosť matraca je po väčšine daná, záleží však od zvoleného typu. Niektoré matrace sa dajú upraviť na nadmernú nosnosť. Ponúkame matrace penové, pružinové a latexové. Niektoré matrace obsahujú kombináciu týchto materiálov. Vieme však na zákazku pridať rôzne ďalšie materiály ako: konské zine alebo kokosové vlákno.

Väčšina matracov, ktoré ponúkame majú 5 až 7 anatomických zón. Ponúkame však aj matrace od spoločnosti Tempur bez anatomických, pretože sa špičkovo prispôsobia aj bez zón.

Môžete si vybrať rôzne prevedenie tvrdosti aká vám vyhovuje. Aby spĺňala vaše zdravotné a ortopedické účely.
Odporúčame matracový chránič a pravidelne prať poťah. V Bratislave ponúkame aj doplnkovú službu hĺbkového čistenia matracov. Všetky matrace, ktoré máme v ponuke sú z poťahom. Odporúčame pri čistení poťahu používať stupeň prania v rozmedzí 30 až 60 stupňov.
Platiť môžete prostredníctvom prevodu, kartou a v hotovosti na pobočke v Bratislave. V prípade ak zabezpečujeme dopravu, je nutné zaplatiť tovar vopred v hotovosti alebo pri prevzatí.